Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024

2023-09-04

Każdy wrzesień to nowy początek. Początek roku szkolnego to okazja do świętowania, planowania i zmiany. Nowe wyzwania jak co roku czekają na uczniów, rodziców, nauczycieli, pedagogów i pracowników niepedagogicznych. Wszystkim życzymy zapału do ich podejmowania oraz sił i czasu na ich realizację, a także codziennej radości z obcowania z wiedzą, a przede wszystkim – drugim człowiekiem. A przecież i w tym roku będzie co świętować, planować i zmieniać.

Kancelaria Senatu zaprasza zainteresowanych uczniów i nauczycieli do wzbogacania procesu uczenia się i nauczania dzięki korzystaniu z oferty edukacyjnej – zwiedzaniu budynków parlamentu, uczestniczeniu w lekcjach, warsztatach i wykładach. Więcej szczegółów tutaj.