"Medycyna i szarlataństwo" - drugie spotkanie z cyklu "Dialogi senackie"

2022-03-09

11 marca 2022 r. w godz. 11.00–14.00 w sali posiedzeń Senatu RP odbędzie się drugie spotkanie młodzieży ze specjalistami i autorytetami młodych ludzi z cyklu „Dialogi senackie”. W wydarzeniu weźmie udział Marszałek Senatu prof. Tomasza Grodzki.

Tematem spotkania będzie „Medycyna i szarlataństwo”, a gośćmi specjalnymi będą: prof. dr. hab. nauk med. Cezary Szczylik (Europejskie Centrum Zdrowia) oraz dr nauk med. Tomasz Sarosiek (Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej).

Organizatorem spotkania jest ruch młodzieżowy „Gadka senacka” przy współpracy z Kancelarią Senatu, Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, Fundacją Wolna Szkoła oraz Protestem z Wykrzyknikiem.

W spotkaniu w Senacie weźmie udział młodzież ze szkół średnich z różnych miast Polski. Wydarzenie będzie również transmitowane on-line w senackich mediach społecznościowych.