logo logo

Edukacja

Powrót

The Warsaw Negotiation Round 2014

2014-04-14

V Międzynarodowy Turniej Negocjacyjny rozstrzygnięty

Zwycięzcą V Międzynarodowego Turnieju Negocjacyjnego -  The Warsaw Negotiation Round została drużyna z University of Toronto. Finał turnieju, pod patronatem marszałka Senatu, odbył się 6 kwietnia 2014 r.  w Senacie. Nagrody zwycięzcom wręczył wicemarszałek Jan Wyrowiński.

Tematem finałowych rozgrywek poświęconych historycznym rozdrożom było m.in. „negocjowanie przy okrągłym stole przywrócenia Senatu”.

W finałowych rozgrywkach kanadyjska drużyna w składzie: Nicholas Charleton, Noah Dolgoy, Shawn Dogra zmierzyła się  z reprezentacją University of Tromsø z Norwegii w składzie: Mats Trones, Dai Xuan, Matthew Lynch.  Negocjatorzy spotkali się przy „okrągłym stole”, jedna z drużyn reprezentowała stronę rządową, druga opozycję. 

Studenci najlepszych uczelni biznesowych i prawniczych z całego świata od 5 lat przyjeżdżają do Warszawy, by walczyć o tytuł międzynarodowego mistrza negocjacji. Do tytułu Międzynarodowego Mistrza Negocjacji 2014 pretendowało 12 trzyosobowych drużyn z najlepszych uczelni całego świata. Członkowie zwycięskich drużyn otrzymali prestiżowy tytuł oraz statuetkę i nagrody rzeczowe. Co roku nagrodę - puchar funduje marszałek Senatu za styl prowadzenia negocjacji. Ten puchar w tym roku przypadł także drużynie z Kanady.

Turniej został zorganizowany przez Studenckie Koło Naukowe Negocjator działające przy Szkole Głównej Handlowej.  Warsaw Negotiation Round to jedyny międzynarodowy turniej negocjacyjny rozgrywany w Polsce i jeden z nielicznych na świecie, umożliwia studentom sprawdzenie umiejętności negocjacyjnych, zdolności interpersonalnych, sztuki argumentacji i efektywnej współpracy w rzeczywistych sytuacjach biznesowych.

warsawnegotiationround.com

Powrót