„Dyskusja i hejt” – 3 czerwca 2022 r.

2022-06-02

Kancelaria Senatu i Zespół Gadki Senackiej zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Dialogi senackie -  Gadka senacka”, które odbędzie się 3 czerwca 2022 r. w godz. 11.00–14.00 w sali obrad Senatu RP. Tym razem w debacie nt. „Dyskusji i hejtu” prelegantami będą: dr Klementyna Suchanow (Ogólnopolski Strajk Kobiet), prof. Michał Bilewicz (Centrum Badań nad Uprzedzeniami, Katedra Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego).

Partnerami projektu są:

„Gadka Senacka”, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń,  Protest z Wykrzyknikiem oraz Wolna Szkoła.

Zgłoszenia można nadsyłać na adres: gadkasenackarp@gmail.com

Zasady zgłaszania, rejestracji oraz udziału uczestników TUTAJ

O udziale w spotkaniach decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkich zgłoszonych uczestników zapraszamy do Senatu RP – wejście od ul. Wiejskiej 4/6/8. Wymagane okazanie dowodu osobistego lub legitymacji w przypadku osób niepełnoletnich.